چالوس اپ
چالوس اپ
 1. هرگونه استفاده از سایت واپلیکیشن چالوس اپ به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است.
 1. سایت واپلیکیشن چالوس اپ هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.
 2. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ی سایت واپلیکیشن چالوس اپ استفاده می‌کنند.
 1. تلاش سایت واپلیکیشن چالوس اپ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
 1. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و چالوس اپ هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما ازاین سایت ندارد.
 1. سایت واپلیکیشن چالوس اپ هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.
 1. آگهی‌ها توسط کاربران سایت هر لحظه قابل تغییر هستند و چالوس اپ در این زمینه، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت را نمی‌پذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 1. هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به سایت واپلیکیشن چالوس اپ ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
 1. سایت واپلیکیشن چالوس اپ مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 1. هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به سایت واپلیکیشن چالوس اپ که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و چالوس اپ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 2. آگهی‌های سایت واپلیکیشن چالوس اپ با هزینه‌ کرد گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است.
 3. استفاده کننده از چالوس اپ حق کپی‌برداری از نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به سایت واپلیکیشن چالوس اپ را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت.